Barvy & Laky

Používáme kvalitní nízkotlaké stříkací pistole HVLP firmy SATA a DEVILBISS patří k absolutní špičce ve stříkací technice.

Precizní a přesná regulace všech parametrů (množství NH, šíře nástřiku a tlak rozprašovacího vzduchu)


Z důvodu používaní vodou ředitelných barev Lesonal splňujeme ty nejpřísnější ekologické a emisní limity dle ČSN.
Plně vyhovující systém barev pro autolakování Lesonal je opravdovým zhodnocením peněz – je spolehlivý a proslulý jedinečnou přesností barev a snadným použitím.

Nikdy nebylo snazší dosáhnout velkých výsledků
Unikátní modulární systém Lesonal nabízí řadu výhod. Produkty Lesonal jsou spolu dokonale sladěny. Všechny složky – barvy, tvrdidla, ředidla a aktivátory – jsou kompatibilní. Mimoto všechny štítky na produktech obsahují kód barvy pro jasnou a snadnou identifikaci. Už na první pohled vidíte nejen typ produktu, ale poznáte také, zda je na bázi vody nebo rozpouštědla.

Kompaktní způsob kolorování
Díky našemu inovačnímu dokumentování barev a automatickému systému vyhledávání barev můžete najít a identifikovat přesný odstín v podstatě okamžitě, bez ohledu na výrobce nebo provedení. Tyto nepostradatelné nástroje jsou pravidelně aktualizovány a dotiskovány, což vám zaručuje naprostou přesnost barvy. Kromě toho poskytujeme on-line vyhledávací modul a služby vývoje barev. Se systémem Lesonal můžete používat jakoukoli barvu pro všechny druhy oprav, ať už jde o opravy teček, panelů a plastových dílů.
Umístění kódu
Podle výrobce, modelu a roku výroby hledejte schéma, které ukazuje v automobilech přesnou pozici štítku s kódem barvy.
Odkaz na výrobce